Prawo jazdy kat B – nauka we Wrocławiu

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców, w którym tanio i skutecznie nauczamy jazdy samochodem. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy wszystkich kandydatów na kierowców kat. B, którzy szukają zaufanej auto szkoły wyróżniającej się wysoką zdawalnością egzaminu państwowego wśród kursantów. Uczestnicy naszego kursu na prawo jazdy otrzymują przekazywaną w przystępny sposób wiedzę teoretyczną oraz nabywają praktyczne umiejętności, konieczne do uzyskania prawa jazda w wybranej kategorii.

Ośrodek szkolenia kierowców Wrocław

Nauka jazdy samochodem z doświadczonym z instruktorem

Nauka jazdy samochodem w naszym OSK we Wrocławiu rozpoczyna się od szkolenia, w trakcie którego osoby kandydujące na kierowców zapoznają się z zasadami ruchu drogowego oraz podstawami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Po jego ukończeniu kursanci odbywają 30 godzin jazdy z instruktorem na placu manewrowym i na drodze. Tam uczą się podstawowych manewrów, a także trafnej oceny sytuacji i podejmowania właściwych decyzji na jezdni zgodnie z przepisami.

Jako najlepsza szkoła nauki jazdy stawiamy przed sobą jeden cel – wykształcenie świadomych i odpowiedzialnych kierowców szanujących bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, a także osiągnięcie największej zdawalności w mieście! Oferujemy również jazdy uzupełniające dla tych, którzy chcą dodatkowo poćwiczyć przed przystąpieniem do egzaminu państwowego lub udoskonalić swoje umiejętności.

Kursy prawa jazdy dla każdego – dlaczego warto wybrać naszą szkołę? 

Korzyści płynące z posiadania prawa jazdy są oczywiste, jednak dlaczego spośród tak szerokiej oferty wrocławskich szkół warto wybrać właśnie nasz ośrodek szkolenia kierowców? Przede wszystkim ze względu na kadrę doświadczonych instruktorów prowadzących szkolenia teoretyczne i praktyczne na najwyższym poziomie. Prócz właściwego przygotowania kursantów do egzaminu państwowego ich najważniejszym celem jest wpojenie przyszłym kierowcom podstawowych zasad bezpieczeństwa, nauka odpowiedzialnej i świadomej jazdy. Przez cały czas kursu będziesz miał dostęp do swojego instruktora.

O jakości naszych kursów świadczą przede wszystkim zadowolenie kursantów oraz wysoka zdawalność na prawo jazdy. Szkolimy najlepszych kierowców w mieście! Zdecydowana większość kierowców szkolonych w OSK Kowalski zdaje egzamin państwowy za pierwszym podejściem. Jest to zasługą naszych zawodowych instruktorów posiadających doświadczenie na drodze i wykazujących się indywidualnym podejściem dydaktycznym dostosowywanym do potrzeb uczestników kursu, dzięki czemu bez problemu zdasz teorię i praktykę na egzaminie. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zobacz: Kurs na prawo jazdy kat B Wrocław

Cena kursu na prawo jazdy

W ośrodku szkolenia kierowców Kowalski masz możliwość wyboru jednego z trzech kursów na prawo jazdy kategorii B w dobrej cenie. Oczywiście możesz również dokupić jazdy doszkalające.

Sprawdź ceny kursów w naszej szkole jazdy 

 

Auto szkoła OSK Kowalski  – co oznacza wybór naszego ośrodka?

 • Nasz ośrodek szkolenia kierowców mieści się w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, przystanek „plac Strzegomski” .
 • Nowa, w pełni wyposażona sala wykładowa, w której odbywają się zajęcia, jest zlokalizowana na ul. Kruszwickiej 26/28, tuż obok przystanku „plac Strzegomski” (dojazd tramwaj 3, 10, 20, 23, 31, 32, 33, autobusy 106,132,149,107,148,142,609).
 • Teoria nie jest straszna! Dla wszystkich osób, które korzystają z naszej oferty, przygotowaliśmy salę wykładową wyposażoną w profesjonalne materiały dydaktyczne. Zanim nauczysz się bowiem prowadzić samochód, konieczne jest poznanie zagadnień teoretycznych. Nasz instruktor udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji o tym, jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym.
 • Posiadamy najnowszy pojazd egzaminacyjny Kia Rio, dokładnie taki sam jak w trakcie egzaminów w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
 • Każdy kursant, przez cały swój kurs prawa jazdy będzie miał do dyspozycji właśnie to auto, co pozwoli na właściwe opanowanie wszelkich mechanizmów, które będą miały wpływ na swobodne poruszanie się takim samym pojazdem na egzaminie państwowym w WORD Wrocław. Egzaminy niczym Cię nie zaskoczą!
 • Plac manewrowy znajduje się niedaleko strefy egzaminacyjnej i jest to obiekt o bardzo dobrej jakości, przystosowany do wykonywania wszelkich manewrów egzaminacyjnych.
 • Jazdy szkoleniowe odbywają się w dowolne dni przez cały tydzień (również w weekendy) od godziny 7:00 do 21:00.
 • Zarówno szkolenie teoretyczne, jak i praktyczne, prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, którzy za najważniejszy cel stawiają sobie odpowiednie przygotowanie kursanta do egzaminu i dalszej, już samodzielnej, jazdy samochodem.
 • Wysoka zdawalność i zadowolenie naszych kursantów są naszymi priorytetami. Kierujemy się zasadą, że dobry kierowca to uważny kierowca.
 • Praktyczną naukę jazdy samochodem rozpoczynamy z placu Jana Pawła, aby jeszcze bardziej ułatwić dojazd naszym kursantom.
 • Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – najlepsza szkoła nauki jazdy we Wrocławiu czeka na zapisy. Nauczamy tanio i skutecznie!

Zapisz się na kurs – kategoria B!

Galeria:

Blog, informacje i nasze aktualności