Kurs na prawo jazdy kat B Wrocław

Prawo jazdy Wrocław

 

Jesteśmy ośrodkiem szkolenia kierowców oferującym kompleksowe kursy prawa jazdy kat. B we Wrocławiu. Choć nasza szkoła wyróżnia się wyjątkowo wysoką zdawalnością, nie samo przygotowanie kursantów do egzaminu państwowego ma dla nas największe znaczenie.

Priorytetem szkoły OSK Kowalski jest kształcenie odpowiedzialnych, świadomych, stosujących się do najważniejszych zasad bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Cele te udaje nam się osiągać dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych instruktorów i ich indywidualnemu podejściu do każdego kursanta.

Tempo oraz sposób nauki jazdy w naszej szkole dostosowane są do potrzeb poszczególnych podopiecznych, do których podchodzimy z cierpliwością i wyrozumiałością, jednocześnie stawiając im wysokie wymagania. Zależy nam na tym, by jazdy z instruktorem – czy to na placu manewrowym, czy przede wszystkim w ruchu drogowym były szansą do zdobycia bezcennego doświadczenia, które okaże się pomocne podczas samodzielnej już jazdy.

 

Kurs teoretyczny

Zanim nasi kursanci rozpoczną praktyczną naukę jazdy samochodem, muszą zaznajomić się z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego oraz podstawowymi zasadami udzielania pomocy przedmedycznej. W OSK Kowalski poświęcamy na to łącznie 30 godzin – 26 godzin na grupowe zajęcia z instruktorem nauki jazdy w formie wykładów oraz 4 godziny na szkolenie z zakresu pierwszej pomocy.

Dysponujemy nowoczesną, w pełni wyposażoną salą wykładową, gdzie w komfortowych warunkach odbywa się teoretyczny kurs na prawo jazdy kat. B. Wykorzystanie materiałów multimedialnych oraz angażujący słuchaczy sposób prowadzenia szkolenia pozwala kursantom bez większych problemów zrozumieć zasady ruchu drogowego, z kolei prowadzącym uczulić przyszłych kierowców na najważniejsze kwestie oraz w odpowiedni sposób przygotować ich do praktycznej części kursu. W trakcie zajęć uczestnicy dowiadują się, jak wygląda egzamin państwowy na prawo jazdy, poznają jego zasady i ćwiczą rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych, dzięki czemu na bieżąco sprawdzają swoją wiedzę.

 

Kurs praktyczny

Po zapoznaniu się z zasadami ruchu drogowego, przychodzi czas na to, na co przyszli kierowcy czekają najbardziej, czyli możliwość sprawdzenia wiedzy teoretycznej w praktyce. Oferujemy 30 godzin jazd z instruktorem najnowszym pojazdem egzaminacyjnym Kia Rio – takim samym jak w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu.

Dzięki temu, że egzamin odbywa się na identycznym samochodzie jak ten, na którym prowadzone były lekcje nauki jazdy, przystępujący do niego zdecydowanie mniej się stresują – znają już model auta i wszelkie jego mechanizmy. Podczas jazd kursanci ćwiczą koordynację ruchową konieczną do sprawnego i płynnego sterowania pojazdem, uczą się trafnie oceniać sytuację na drodze i podejmować właściwe decyzje.

Nasi instruktorzy przygotowują do samodzielnej, świadomej i przede wszystkim odpowiedzialnej jazdy z przestrzeganiem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Co warto wiedzieć przed kursem na prawo jazdy kat B we Wrocławiu?

 

Cena kursu na prawo jazdy

  1. Kurs podstawowy – cena:  3200zł 2950 zł
  2. Kurs przyspieszony (30 dni) –  cena: 3590zł
  3. Kurs na pojeździe automat – cena: 3050zł

 

Zapisz się na kurs!