28
cze

Jak zapisać się na kurs?

Każdy kiedyś pomyślał – dobrze byłoby mieć prawo jazdy i jeździć samochodem. Wielu nawet poszło o krok dalej i sprawdziło ceny kursu i ośrodki oferujące szkolenie na kat. B.


Jednak aby rozpocząć kurs trzeba nieco więcej.


Pierwszy krok to wybór Ośrodka Szkolenia Kierowców – tu oczywiście polecamy OSK Kowalski 🙂


Przy wyborze Ośrodka każdy kieruje się różnymi kryteriami np. ceną, lokalizacją, dostępnością szkoleń itp. Niezależnie od tego kandydat na kierowcę chce iść do najlepszej szkoły jazdy, odbyć kurs i zdać prawo jazdy.
Jednak aby przystąpić do kursu prawa jazdy należy spełnić kilka warunków:

  • Wykonać badania lekarskie których wynikiem będzie orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów określonych dla kat. B
  • Złożyć we właściwym do miejsca zamieszkania wydziale komunikacji wniosek o wydanie prawa jazdy kat B ( UWAGA do wniosku należy dołączy zdjęcie)
  • Odebrać z wydziału komunikacji nadany nr PKK, który będzie potrzebny do rozpoczęcia kursu.


Po spełnieniu tych warunków zapraszamy do nas. Wtedy dobierzemy odpowiedni rodzaj szkolenia, ustalimy formę płatności i po podpisaniu odpowiedniej umowy szkoleniowej rozpoczynamy szkolenie.


Jak widać aby zostać kursantem w OSK Kowalski wystarczy chcieć a jeśli jeszcze coś byłoby niejasne zapraszamy do kontaktu. Na pewno pomożemy w każdej sytuacji i rozwiążemy każdy problem, bo wysoka zdawalność i zadowolenie naszych kursantów jest naszym priorytetem.