Sala wykładowa – nauka jazdy

W naszym ośrodku szkolenia kierowców dysponujemy nowoczesną, spełniającą wszystkie wymogi salą wykładową.

Na potrzeby naszych kursantów oddajemy w pełni wyposażone pomieszczenie dydaktyczne w którym kandydat na kierowce po raz pierwszy rozpoczyna swą przygodę z nauką jazdy.

 

 

Nauka jazdy wymaga zdobycia wszechstronnej wiedzy, dlatego nasza sala wykładowa wyposażona jest w szereg pomocy dydaktycznych, które sprawią, że kurs prawa jazdy
stanie się niezwykle ciekawym i interesującym doświadczeniem. Przede wszystkim jednak przyniesie upragniony wynik w postaci zdanego egzaminu na prawo jazdy.

W naszej sali wykładowej stosujemy nowoczesne systemy multimedialne pozwalające na wykorzystanie najnowszych programów komputerowych i pokazów multimedialnych będących dla kursanta nieocenionym źródłem wiedzy, którą na pewno wykorzysta na egzaminie w WORD. Oprócz najnowszych technologi wykorzystujemy stare dobre i sprawdzone środki dydaktyczne takie jak :

 

  • plansze poglądowe z zakresu znaków drogowych,
  • ilustracje odpowiednich zachowań w ruchu drogowym
  • makiety pozwalające zrozumieć działanie poszczególnych mechanizmów pojazdu.

 

Nasza sala wykładowa jest przystosowana do prowadzenia zajęć w grupach kilkunastoosobowych, a w jej pobliżu znajduje się komfortowe zaplecze sanitarne.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/themes/visia/framework/php/PeTheme/PeThemeProject.php on line 270