Opinie o naszym ośrodku

  • Monika Z.: Nie wiem, jak dziękować instruktorom OSK Kowalski, dzięki którym w końcu czuję się pewnie za kierownicą! Kurs na prawo jazdy skończyłam wiele lat temu, zdałam też egzamin, jednak później rzadko miałam okazję jeździć i niezbyt to lubiłam. Zdobycie nowej pracy z dala od domu niejako wymusiło na mnie powrót za kółko. Postanowiłam skorzystać z jazd uzupełniających w OSK Kowalski i nie dość, że utrwaliłam sobie zasady ruchu drogowego, to pokochałam jazdę samochodem!

    Web Client
  • Kasia: Serdecznie polecam OSK Kowalski – nauka jazdy od początku do końca kursu była dla mnie czystą przyjemnością. Instruktorzy nie raz wykazali się wprost anielską cierpliwością i wyrozumiałością, odpowiadając na każde pytanie i wszystko dokładnie tłumacząc. Mimo stresu, który towarzyszył mi w dniu egzaminu, prawko zdobyłam za pierwszym razem. To dopiero początek mojej przygody za kierownicą, ale czuję się naprawdę świetnie przygotowana do samodzielnej jazdy. Jeszcze raz polecam!

    Web Client
  • Igor: Profesjonalne podejście do kursantów, miła atmosfera podczas kursu na prawo jazdy i cierpliwi instruktorzy, z którymi można swobodnie porozmawiać. Zdobycie prawa jazdy było jednym z moich marzeń i dzięki tej szkole udało mi się je spełnić za pierwszym razem. Po takim przygotowaniu egzamin był dla mnie tylko formalnością! Duży plus za elastyczność terminów lekcji – z instruktorem najczęściej umawiałem się po szkole, a czasami nawet w weekendy. Serdecznie polecam!

    Web Client